W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na wyjazd zimowy w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Istotne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia podróżnego. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z chorobą, pobytem w szpitalu, ale również te związane z transportem kraju czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W Polsce taką działalność prowadzi coraz więcej firm ubezpieczeniowych, jednak ważne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko rzetelnej i uczciwej firmie. Dlatego wybierając ubezpieczenie podróżne nie kierujmy się kwotą świadczenia, a przede wszystkim pozytywną opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Firma Colonnade oprócz świadczeń na narty, oferuje również specjalne pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe.

Zalety świadczenia turystycznego w Colonnade

– Firma gwarantuje pomoc w przeprowadzeniu akcji ratowniczej.

– Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do potrzeb, oczekiwań i stylu życia swoich klientów.

– Firma Colonnade gwarantuje ubezpieczenie kosztów hospitalizacji za granicą, dzięki czemu klienci nie poniosą wysokich kosztów związanych z zdarzeniem losowym czy pobytem w szpitalu.

– Firma Colonnade gwarantuje swoje usługi każdemu podróżującemu, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

– Firma ma świadczenie, które zapewnia udzielenie pomocy w przypadku zamachu terrorystycznego.

– Firma gwarantuje odpowiedni pakiet dla kontrahentów uprawiających sporty ekstremalne.

– W ramach polisy Travel Protect firma Colonnade gwarantuje całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest niezwykle pomocne dla klientów przebywających poza granicami Polski.

Czym się kierować w wyborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej?

Tylko uczciwa firma ubezpieczeniowa zagwarantuje bezpieczeństwo i niezbędną pomoc swoim podopiecznym. Opinii warto szukać na stronach internetowych lub skorzystać z rekomendacji innych osób korzystających z ubezpieczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie ubezpieczenia zagwarantowane przez biuro podróży zapewniają całościową ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie daje gwarancji, że pokryje niezbędne koszty związane z Leczeniem w szpitalu. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. Nie można wybierać firmy ubezpieczającej kierując się jedynie niewielkimi kosztami, ponieważ realne ubezpieczenie w przypadku ubezpieczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Colonnade stawia jako cel nadrzędny bezpieczeństwo i zdrowie swoich podopiecznych, dlatego wszelkie świadczenia gwarantują jak najwyższą sumę zabezpieczenia. Rzetelna firma ubezpieczeniowa musi posiadać również stronę internetową na której umieszcza wszystkie ważne informacje. Colonnade wie, jak ważny jest ciągły kontakt ze swoimi klientami, dlatego infolinia Colonnade czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Recommended Articles